FIND EN CHOK RELEASE MASTER 

NÆR DIG


Der findes en række uddannede CR Masters, der alle arbejder ud fra samme metode. Mange arbejder med Chok Release metoden på fx institutioner og i socialforvaltninger, andre har egen klinik, hvor du kan henvende dig.


Find en Chok Release Master fra henvisningslisten.



JYLLAND


Aarhus

Maiken Breum

Maikenbreum@gmail.com


Margit Kaufmann

margit@kaufmann.dk


Aalborg

Marie Lind Brandtoft 

marie@apana.dk


Holstebro

Henrik Buskov

Henrikbuskov@gmail.com


Randers
Birgitte Sørensen 

birgittebs@hotmail.com


Silkeborg
Marianne Bøgh Torne mariannetorne@aol.dk


Vejle

Annette Hastrup

terapi@annettehastrup.dk

FYN 


Svendborg

Sophie Ellehus

familiease@hotmail.com


SJÆLLAND


Hillerød

Karin Wissing Becker karin@sansforkroppen.dk


Hvidovre

Mai-Britt Andreasen

mb_andreasen@hotmail.com


Hørsholm

Sanne Eriksen

goldenbuddha50@gmail.com


Jyderup

Lykke Kraemer Lindby

lykkelindby@gmail.com


København S

Jesper Møller

jesper@jespermoeller.dk


Roskilde

Birgitte Kongskov Leth

birgitte@mulighedscoaching.dk